ETKİNLİK BİLGİSİ:

HOLİSTİK NEFES KOÇLUĞU EĞİTİMİ

 

Yelda Çetiner ile Holistik Nefes Koçluğu – Ücretsiz Tanıtım Sunumu

16 Eylül Cumartesi / 19.30′da Tuva Sanat – Bağdat Caddesi’nde.

 

Holistik Nefes Koçluğu programımızım eğitmeni sayın Yelda Çetiner 16 Eylül akşamı saat 19.30′da Bağdat Caddesi merkezimizde misafirimiz olacak. 

Nefes farkındalığı insanı nasıl dönüştürür, Holistik nefes koçluğu nedir ve hangi alanlarda kullanılır gibi sorularınızı cevaplayacak. Katılmak isteyen takipçilerimiz için sohbetimiz ücretsiz olmakla birlikte ön kayıt yaptırmanızı rica ederiz. 

Holistik Nefes Koçluğu Eğitimi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Yelda Çetiner Kimdir?

Spor eğitimini 1988 de tamamlayan Çetiner uzun yıllar spor merkezleri, sosyal tesisler, kültür sanat merkezlerinde grup ve bireysel aerobik dersleri vererek mesleki hayatını sürdürdü. Kariyerinde sayısız uluslararası sertifika programlarına katıldı. Uluslararası pilates sertifika programını bitirip pilates eğitimlerine devam etti. Kişisel gelişimle 2002 yılında reiki eğitimi alarak tanıştı. Çeşitli enerji çalışmaları ile ilgilendikten sonra 2006 yılında nefes teknikleriyle tanıştı. 2009 yılında Quantum Breath Coach programını ardından nlp yaşam koçluğu, öğrenci koçluğu eğitimlerini bitirip nefes teknikleri, nlp yaşam koçu ve öğrenci koçu oldu. Nefes eğitimlerini atölye programları ve bireysel holistik nefes terapisi seanslarıyla, kurumsal eğitimlerle devam etmektedir. Bu konularla ilgili düzenli olarak Ben TV’de: ”Nefesinle Yarat” adlı programı sunmakta, dergilerde ve web sitelerinde köşe yazıları yazmakta ve tanıtıcı seminerler vermektedir.

Bu çalışmalar dışında çeşitli konularda (motivasyon, mutluluk, rezonans yasası, meditasyon) içerikli eğitimler veren Yelda Çetiner spor ve kişisel gelişim çalışmalarını İzmir, Ankara, Bursa ve İstanbul’da eş zamanlı sürdürüyor. Şimdilerde ağırlıklı olarak
”holistik nefes koçluğu eğitim programı” çalışmalarını sürdüren eğitmen, sosyal yardım kurumlarında sunumlar yapıp, projelerinde gönüllü olarak seminerler ve eğitimler vermektedir.

http://www.yeldacetiner.com/

_________________

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon:

Tuva Sanat – Bağdat Caddesi

0216 550 99 10

0532 485 9862 (Whatsapp üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.)

info@tuvasanat.com

Bağdat Caddesi Nazlı Apt. No: 78/11 Kızıltoprak / Kadıköy
(Florence Nightingale karşısı, Finansbank üstünde 4. kat)