ETKİNLİK BİLGİSİ:

OM Ses Meditasyonu

 

her Perşembe / 19.00 – 20.00

Tuva Sanat – Taksim

 

OM yaradılışın evrensel sesidir ; var olan en yüce ve en saf titreşimdir. Eski çağlarda yaşamış olan Rishi’ler OM Chanting yöntemini kusursuz hale getirmiş ve şifa dağıtmak için kullanmışlardır. Zamanla unutulmuş olan bu çağlar öncesine ait grup tekniği, büyük ustatlar tarafından dünya anayı ve insanoğlunu en fazla ihtiyaç duydukları bu zamanda desteklemek için yeniden günümüze taşınmıştır. 

OM dönüştürücü gücü ile katılımcıların kendi kendilerini şifalandırma potansiyelini aktive eder. Lokal çevrenin temizlenerek arınmasına yardımcı olur ve katılımcıların fiziksel, duygusal ve ruhsal sağlık durumlarını şifalandırır. Bu pratik, içsel huzuru, zihinsel berraklığı, duygusal özgürlüğü ve fiziksel sağlığı geliştirir ve arttırır. Birçok kişi, pozitiviteye doğru bir geçiş deneyimler, bu da kişilerin hayatlarında; daha fazla huzur, sevinç, coşku ve sevgi yaşamalarını sağlar.

Uygulayıcı: Sevtap Kavruk

____________

Tüm dünyada 60 ülkede insanlığı ve toprak anayı (Dünya) şifalandırmak üzere uygulanan bu kadim çalışmaya herkes katılabilir.

Yanınızda plastik küçük şişe su getirirseniz Om sesi ile yüklenmiş olarak evinize götürüp çoğaltarak şifalanmak üzere kullanabilirsiniz.

Katılımcı sayısına göre hazırlık yapılacağından lütfen gelmeden önce rezervasyon yaptırın ve 15 dakika öncesinden gelin.

Çalışma başladıktan sonra içeriye katılımcı alınamamaktadır.

OM ses Meditasyonu ücretsizdir ve bağış usulü gerçekleşmektedir.

Katılmak isteyen dostlarımızın rezervasyon yaptırmalarını rica ederiz.

Tuva Sanat - Taksim

0532 485 9862

info@tuvasanat.com

Atıf Yılmaz Caddesi No: 16-3 Beyoğlu/İstanbul

____________