ETKİNLİK BİLGİSİ:

HATHA YOGA

Nurhan Kadak ile Hatha Yoga her Pazartesi 19.30 – 21.00 saatleri arasında Tuva Sanat’ta.

Başlangıç seviyesinde olacak Hatha Yoga derslerine, daha önce hiç yoga yapmamış olanlar da katılabilirler. 

*19.30′da başlayacak dersler için 19.15′te hazır bulunulması yeterlidir. Rahat şeyler giyilmesi önerilir. Ayrıca son dinlenme bölümünde üzerinize örtmek için kalın bir şal ya da hırka gibi bir kıyafet getirebilirsiniz.

*Mekanımızda yeterli miktarda yoga mat vardır. Dileyenler blok ve kemer getirebilirler.

* Bedeli: 20 TL

*Kontenjan sınırı vardır. Katılmak isteyen dostlarımızın rezervasyon yaptırmalarını rica ederiz.

Nurhan Kadak kimdir?

1983 yılında doğdu. 2007 İTÜ Kimya Bölümü Lisans ve ardından 2009 İTÜ Polimer Bilim ve Teknolojisi Yüksek Lisans eğitimini tamamlamasının ardından kimyager olarak çalışmaya devam etmektedir. İşinin yanısıra 4 yıldır Doğaçlama Tiyatro ile ilgilenmektedir. 

2015-2016′da Faruk Kurtuluş ile 200 saatlik Uluslararası Yoga Alliance Hatha Yoga Eğitmenlik Eğitimi’ni tamamladı. Kasım 2016′da başladığı, Banu Çadırcı ile 100 saatlik Yoga Terapi ve Yoga Anatomisi Eğitimi’ne devam etmektedir. Eğitimlerini almaya başladığından beri dersler vermekte, kendi doğasına yakınlaşmak isteyen herkes için vesile olmaya çalışmaktadır. Hem kimyager, hem doğaçlama tiyatro oyuncusu, hem de yoga eğitmeni olarak devam ettiği hayatında, dengeyi bulduğu; zihnini, bedenini, nefesini birleştirip kendine yakınlaştıran yogayı, paylaşmaya devam etmektedir.

www.facebook.com/nurhankadakileyoga