ETKİNLİK BİLGİSİ:

MINDFULLNESS

ODAKLANMA, MEDİTASYON VE ZİHİNSEL ÖZGÜRLEŞME

Abdullah Mustafa Aydoğdu ile Mindfulness – Ücretsiz Tanışma Semineri 20 Ocak Cumartesi – 20.00’da Tuva Sanat – Kızıltoprak’ta.

Mindfulnes ne işe yarar? 

Çağımızın en büyük sorunu olan stresten arınmayı sağlar.

Daha iyi organize olmuş bir zihin ve farkındalıkla daha iyi odaklanmayı ve başarıyı sağlar.

Mindfulnes, anda olmanın özgürlüğünü ve huzurunu yaşamanın yolunu bize gösterir.

Olumsuz düşüncelerden arınabilen ve her ne yapmak derse ona aklını yöneltebilen insanın huzurlu olmasının adı ve tüm bunları kaplayan yöntemlerin özü mindfullnes’tır. 

Hepimiz zaman zaman düşüncelerimizin hafiflediği ve işlerimizi yaparken huzurumuzun tatmin edici olduğu anlar yaşadık. Ya bunu bütün hayatımızda daha da çok yaşayabilseydik. Meditasyon durağan değil aksine aktif ve özgürleştirici bir süreçtir ve bisiklet binmek gibi herkesçe öğrenilebilecek öğrenildiğine ise bir daha asla kaybetmeyeceğiniz bir yetenektir. Peki çalışmak başarıya odaklanmak ve duygusal ilişkilerimiz de birer meditasyona dönüştürülebilir mi? Bunun cevabı bugün mindfullnes diye tanımlanan kadim tekniklerde gizlidir.

Abdullah Mustafa Aydoğdu kimdir?

6 Haziran 1983′te Adapazarı’nda doğdu. Çok erken yaşlardan itibaren metafiziğe ve sufizme ilgisiyle daha ilkokul yıllarında sınıf arkadaşlarına meditasyon yaptırmayı denediğini ve bio-enerji yeteneklerini daha o yaşlarda geliştirmek için sürekli denemeler yaptığını anlatan Aydoğdu’nun gerçek dönüşümüm diye ifade ettiği metafizik ve spiritüel deneyimleri üniversitenin ilk yıllarında aldığı içsel oyunculuk ve meditasyon dersleriyle başladı. Reiki, Eft, Astroloji, Hermetizm, Mesnevi, Kuantum Fiziği, Paranormal Sufizim, Spiritüalizm ve Kadim Öğretiler üzerine çeşitli eğitmenlerden eğitimler aldı ve çok kapsamlı yoğun okumalar incelemelerde bulundu. Bu süreçte kendisinden eğitim isteyen ufak grupların ricası ile başlayan davetler üzerine AstroArt, Bilgi Paylaşım, Mawera Kişisel Gelişim Merkezi, Yeni Hayat Okulu gibi pek çok merkezde İzmir, İstanbul, Antalya, Bilecik ve Afyonda çeşitli gruplara Astroloji, Reiki, Duyu Dışı Algılama, Çakralar ve Astrolojinin Bağlantıları, Enerji Beden Bilgeliği, Rüya ve Sembol Analizi, Meditasyon ve Spiritüel Yaratıcı Drama üzerine eğitimler verdi. Halen bireysel danışmanlıklarını sürdürmesinin yanı sıra tiyatro yazarlığı ve çeşitli projelerde genel sanat yönetmenliği görevine devam etmektedir.

____________

Katılmak isteyen dostlarımızın rezervasyon yaptırmalarını rica ederiz.

Tuva Sanat - Kızıltoprak

info@tuvasanat.com

0216 550 9910

Bağdat Caddesi Nazlı Apt. No: 78/11 Kızıltoprak / Kadıköy

(Florence Nightingale karşısı, Finansbank üstü)

____________