ETKİNLİK BİLGİSİ:

Kadim Şifa Yolu

Reiki 1. Seviye Eğitimi 

Abdullah Mustafa Aydoğdu ile Kadim Şifa Yolu – Reiki 1. Seviye Eğitimi 11 Şubat Pazar günü 18.00 – 21.00 saatleri arasında Tuva Sanat – Kızıltoprak’ta.

Abdullah Mustafa Aydoğdu ile tanışma etkinliklerimiz devam ediyor. Kendi kendinizi ve sevdiklerinizi şifalandırmak ister misiniz? Beynimizin ve enerji bedenimizin bağlı olduğu sonsuz hayat kaynağından akan evrensel yaşam enerjisi, her an yardıma hazır bekliyor ve bir nefes kadar bize yakın. Reiki, bütün enerji-şifa tekniklerinin özünü bize sunuyor. Reiki Master’ın uyumlaması ile çakralarınız evrensel şifa enerjisi ile uyumlu hale gelir. Enerji bedeniniz iyileştiğinde fizik bedeniniz ve nöro-psiko immünolojiniz kendi kendisini iyileştirebilir. Son derece basit olan bu tekniği daha önce öğrenmiş fakat bir türlü uygulamaya geçememişseniz ya da daha önce hiç bir bilginiz yoksa da bu dersle birlikte uygulayabilir ve öğrenebilirsiniz.

Reiki, çakraları açar ve vücudun kendi kendini iyileştirmesine destekte bulunur.

Reiki hiç bir dine ya da öğretiye ait olmayıp, bütün insanlığın kozmik enerji merkezidir.

Reiki’nin hiçbir yan etkisi ve zararı yoktur. Sadece kişinin yüksek pozitif iyiliği için çalışır.

Reiki, sonsuz şifa olduğu için uygulayanın bio enerjisini eksiltmez, aksine şifa alan da veren de aynı kaynakla şifalanır.

_________________

Abdullah Mustafa Aydoğdu kimdir?

6 Haziran 1983′te Adapazarı’nda doğdu. Çok erken yaşlardan itibaren metafiziğe ve sufizme ilgisiyle daha ilkokul yıllarında sınıf arkadaşlarına meditasyon yaptırmayı denediğini ve bio-enerji yeteneklerini daha o yaşlarda geliştirmek için sürekli denemeler yaptığını anlatan Aydoğdu’nun gerçek dönüşümüm diye ifade ettiği metafizik ve spiritüel deneyimleri üniversitenin ilk yıllarında aldığı içsel oyunculuk ve meditasyon dersleriyle başladı. Reiki, Eft, Astroloji, Hermetizm, Mesnevi, Kuantum Fiziği, Paranormal Sufizim, Spiritüalizm ve Kadim Öğretiler üzerine çeşitli eğitmenlerden eğitimler aldı ve çok kapsamlı yoğun okumalar incelemelerde bulundu. Bu süreçte kendisinden eğitim isteyen ufak grupların ricası ile başlayan davetler üzerine AstroArt, Bilgi Paylaşım, Mawera Kişisel Gelişim Merkezi, Yeni Hayat Okulu gibi pek çok merkezde İzmir, İstanbul, Antalya, Bilecik ve Afyonda çeşitli gruplara Astroloji, Reiki, Duyu Dışı Algılama, Çakralar ve Astrolojinin Bağlantıları, Enerji Beden Bilgeliği, Rüya ve Sembol Analizi, Meditasyon ve Spiritüel Yaratıcı Drama üzerine eğitimler verdi. Halen bireysel danışmanlıklarını sürdürmesinin yanı sıra tiyatro yazarlığı ve çeşitli projelerde genel sanat yönetmenliği görevine devam etmektedir.

_________________

*Katılmak isteyen dostlarımızın rezervasyon yaptırmalarını rica ederiz.

*Reiki 1. Seviye eğitimi katılım bedeli: Tanışma dersi olduğundan 100 TL yerine 30 TL’dir. 

*Çalışma 18.00 – 21.00 saatleri arasında yapılacaktır. 

-Katılım sertifikası verilecektir. 

Tuva Sanat – Kızıltoprak

0216 550 9910

info@tuvasanat.com

Bağdat Caddesi Nazlı Apt. No: 78/11 Kızıltoprak / Kadıköy

(Florence Nightingale karşısı, Finansbank üstü)

Lokasyon 

_________________