ETKİNLİK BİLGİSİ:

2018 Mayıs ayı Astroloji bilgisi ile

Ruhsal Rehberlik Semineri

 

 

3 Mayıs 2018

Perşembe / 19.30 – 21.30

Tuva Sanat – Taksim

Moderatör: Asiye Eda Özbalkan

 

 

2018 Nisan ayı Astroloji bilgisi ile Ruhsal Rehberlik Semineri

2018 Nisan ayı içerisinde önemli gök olaylarını Kişisel gelişimimize uygun olarak yorumluyor olacağız. 

Nisan Ayının önemli gök hareketlerinin konuşulacağı seminerimizde öncelikle Yeni ay ve dolunayların enerjilerinin yorumu yapılarak, ruhsal rehberlik kanalı ile niyet çalışması yapılacaktır. Bu ay neleri dönüştürebiliriz, ayın enerjisini kullanarak aylık ajandamızı belirmek için önerilerimizi paylaşacağız. Ayrıca katılımcılar pratik günlük önerilerle Kadim bilgi astroloji sayesinde zamanın enerjisini niyet ve kişisel gelişim amaçlı değerlendirme fırsatı bulacaklardır.

Asiye Eda Özbalkan kimdir?

1980 yılında Ankara’da dünyaya geldim. Astrolojiye 98 yılında profesyonel bir astroloğun tavsiyesi ile başladım. Uzun yıllar Bankacılık sektöründe yönetici olarak çalıştım. Astroloji bilgim tanınmış bir çok astroloğun eğitimlerini alıp, etkinliklerini takip ederek gelişti.  Yurda Hal’den temel astroloji eğitimimi aldım. Zeynep Süzmen Şen’den Orta ve ileri Seviye astroloji eğitimlerini alarak mezun oldum. Bu süre zarfında NCGR mezunu 20 yılı aşkın tecrübesi ile bana ustalık eden Zerin İçli ile usta kalfa ilişkisi içerisinde harita yorumlama üzerine profesyonel olarak danışmanlık vermeye başladım.

Astroloji eğitimi veriyorum ve öğrenci yetiştirmeye devam ediyorum. Danışmalıklarımda özellikle haritanın potansiyellerini anlamak, harita sahibinin kişisel gelişimine destek olmak istiyorum. Harita üzerinden alan okuma yaparak kişiye ruhsal kanallık yapıyorum.  Astrolojinin sağladığı sembol okumayı daha çok zamanın ruhunu anlamak ve olasılıkları daha iyi kullanabilmek için uygulamayı tercih ediyorum.

____________

Katılmak isteyen dostlarımızın rezervasyon yaptırmalarını rica ederiz.

Katılım Bedeli: 100 TL

Tuva Sanat - Taksim

0532 485 9862

info@tuvasanat.com

Atıf Yılmaz Caddesi No: 16-3 Beyoğlu/İstanbul

____________